UKRAINIAN FRESH&FROZEN PRODUCTS
Послуги
Вирощування
Маємо досить великий портфель земельних угідь на яких є можливість вирощувати різні ягідні культури. Готові розглядати спільні проекти з вирощування, а також вирощувати ягоду під замовлення. Надаємо послуги з управління.
Заморожування
Ми приймаємо замовлення на заморожування сировини. Надаємо три морозильні камери із загальною потужністю 40 тон / день. Також на підприємстві використовується камери для попереднього охолодження сировини.
Сортування
Пропонуємо послуги по сортуванню продукції.
Маємо професійну сортувальну лінію, яка обладнанна всім необхідним, металодетекторами, магнітним пунктом пропуску. Сучасна технологія дозволяє дуже ретельно видаляти будь-які домішки і дефектів форми, кольору і структури. Набір сит і калібратори допомагають в кінцевому підсумку отримати продукт однакового розміру. Кваліфікований і досвідчений штат співробітників гарантує підготовку товару по специфікації клієнта
Фасовка
Пропонуємо послугу перепакування продукції. Вага упаковки від 500 до 2500г. Використовуємо прозору або кольорову плівку PE / PEілі PE / ламінат. Ширина плівки: 625, 525, 425 мм. На пакеті можна надрукувати етикетку (73x55 мм), що містить логотип, опис продукту, вагу, термін придатності, штрих-код і т.д.
Маємо лінію для ручної упаковки малини Еxtra в пакети або пінеткі
Зберігання
У період січень - червень пропонуємо послуги зберігання глибоко заморожених продуктів в температурі - 25⁰C. Маємо 9 морозильних камер із загальною місткістю - 3 000 тонн з постійним моніторингом температури.
Транспортування
Ми можемо запропонувати для Вас транспорт, підготувати відвантажувальні документи, надати митні послуги. З нашими співробітниками можна зв'язатися в наступних мовах: польською, англійською, російською та українською
Контакти
Не соромтеся писати та дзвонити нам. Ми дійсно любимо спілкуватися з нашими клієнтами.
[email protected]

+380 (96) 982 73 60
Фабрика: Україна, Житомирська обл., м. Малин, вул. Огієнко, 54
Офіс: Україна, м. Київ, вул. Сімї Сосніних, 9
Ви згодні з нашими Умовами використання. Даєте свою згоду на обробку Ваших особистих даних
Ми перетелефонуємо !
Call Close
Залиште свій номер і ми перетелефонуємо!
Або Ви можете зателефонувати нам самі:
+380986910936
Натискаючи на кнопку, ви надаєте згоду на обробку особистих даних та згоду з політикою конфеденційності.

© ТОВ "Українські Свіжо-заморожені Продукти". Усі права захищено.