Про компанію
Українські Свіжі & Заморожені Продукти є швидкозростаючою глобальною торгівельною компанією. Ми допомагаємо нашим клієнтам придбати найкращі свіжі та заморожені продукти вирощені в Україні. Асортимент нашої продукції ягоди, фрукти, овочі, гриби та інші продукти харчування. За дуже короткий час ми побудували компанію, яка була спеціально створена для виконання цього завдання. Компанія є учасником RENAMAX Group, що дозволяє нам бути ще більш продуктивними і надавати нашим клієнтам більше можливостей. Група компаній має свої власні угіддя, що дає нам змогу відстежувати якість продукції від розсади до коробки. Потужності нашого виробництва дозволяють швидко переробити велику кількість продукції, а власна логістична компанії спроможна в найкоротший термін доставити її в пункт призначення.

Наші переваги

Кожен день ми намагаємося зробити нашу роботу краще
Висока якість
Ми є надійним партнером, забезпечуючи якість і терміни для наших клієнтів. Всі наші фахівці мають більш ніж 5-річний досвід роботи. Нам подобається те чим ми займаємось.
Хороша підтримка
Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання. Ви можете зв'язатися з нами по вихідним і в нічний час. Також ви можете відвідати наш завод для особистого знайомства.
Індивідуальний підхід
Наша компанія працює за принципом індивідуального підходу до кожного клієнта. Цей метод дозволяє нам досягти успіху в задачах всіх рівнів.
Про те, що ми робимо
Це найкращий спосіб продемонструвати свої професійні навички і стати більш цінним
угіддя
Більше ніж 400 гектар ретельно підібраних земель на яких ми та наші партнери вирощуемо різні види ягід. Сертифіковані Organic Standard
виробництво
Завод з переробки і заморожування має три камери шокової заморозки. Не більше ніж через 12 годин після збору врожаю продукти заморожують. Виробництво сертифіковано Organic Standard
розповсюдження
+/- 3000 піддонів на зберіганні при -20 ° С.
Постійний контроль температури в приміщенні та температури продукції. Маркування кожної партії.
Транспортування
Понад 15 власних рефрижераторів. Доставимо в будь-яку частину світу
Форма замовлення
Просто напишіть нам
Контакти
Не соромтеся, пишіть та дзвоніть нам.
Ми дійсно любимо спілкуватися з нашими клієнтами.
[email protected]
‎+380 41 334 00 16
+380 44 466 66 71
Фабрика: Україна, Житомирська обл., м. Малин, вул. Огієнко, 54
Офіс: Україна, м. Київ, вул. Сімї Сосніних, 9
Ви згодні з нашими Умовами використання. Даєте свою згоду на обробку Ваших особистих даних

© Всі права захищені. ТОВ "Українські Свіжо-Заморожені Продукти"